Halı Yıkama Kılavuzu

Maltepe halı yıkama firması olarak halılarınızı en özel şekilde ele alarak yıkama işlemleri yapıyoruz ve kusursuz bir şekilde sizlere sunuyoruz, dilerseniz bu süreci hep birlikte inceleyelim…

  • Adres kayıtlarınız oluşturulduktan sonra adreslerinize yakın olan gezici araçlarımız evlerinize gelir ya da firmamızdan yola çıkan ekip arkadaşlarımız kısa sürede adrese ulaşarak ürün hakkındaki detayları öğrenir ve eğer iletmek istediğiniz bir not varsa gerekli işlemler yapılır. Paketleme işlemleri kısa sürede yapılır ve özel bir paketleme yapılarak ürünleriniz en iyi şekilde koruma altına alınır, daha sonra araçlarımıza yüklenerek firmamıza getirilir.
  • Firmamıza gelen halılarınız gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en uygun makine programı ve şampuan seçimi yapılır, bu da firmamızın her halı türüne göre farklı bir işlem yaptığını ortaya koyuyor.
  • Yıkama işlemleri sona erdikten sonra özel kurutma salonlarımıza alınan halılarınız gerekli kurutma işlemlerinden sonra yine kaliteli bir şekilde paketlenerek adreslerinize en kısa sürede teslim edilir.

 

Halı nasıl yıkanır sorunuzun cevabını daha net bir şekilde almak isterseniz dilerseniz firmamızı ziyaret edebilir yad a iletişim numaralarımızı tuşlayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızdan hizmet almak ve daha detaylı bilgi almak için hafta içi her gün siz değerli müşterilerimizi adresimize bekliyoruz. Maltepe halkına en iyi şekilde hizmet vermek en büyük hedefimizdir ve bu hedefimizi de en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz.

Call Now Button