Zümrütevler Halı Yıkama

zümrütevler-halı-yıkamaYılların vermiş olduğu tecrübe ve halı yıkama konusunda markalaşmaya aday Zümrütevler halı yıkama fabrikası ile yıkanmadık halınız kalmayacak! Son teknolojik ürünlerimizle kaliteli ekibimizi birleştirdik ve şahane işler çıkarmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Halı yıkama oldukça ciddi bir konudur. Halı yıkayan şirketler arasında işini özenle yapan şirket sayısı ne yazık ki oldukça az. İnsanların sağlığını önemsemeden kimyasal temizlik malzemeleri kullanan, derinlemesine halı temizliği yapmayan ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanmayan birçok şirket ne yazık ki sektörde bulunmaktadır. Bu şirketlere inat insanlarımızın sağlığını önemsiyoruz ve Zümrütevler halı yıkama fabrikasında hiçbir kimyasal temizlik malzemesi kullanmamaktayız. Halılarınızı adresinizden aldıktan sonra öncelikle toz alma makinesinden geçiriyoruz. Tozlardan ve kirlerden arındırılan halınızı tam otomatik makinemizde ERA 111 halı şampuanı ile yıkıyoruz. Yıkanan halınızı sıktıktan sonra özel donanımlı kurutma odalarımıza alıyoruz. Kurutma odalarımız tamamen kapalı ortamlar olup kurutma süreleri yazın 2 gün, kışın ise 4-5 gündür. Kuruyan halılarınızı kalite kontrol aşamasından geçiriyoruz ve sorun bulunmadığı takdirde paketliyoruz, ücretsiz olarak adresinize tekrardan yolluyoruz.

Adresinizi bildirmek ve halı yıkama konusunda ayrıntılı bilgi almak için 0216 306 67 66 numaralı telefondan halı yıkama Zümrütevler şirketimizi arayabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Zümrütevler Yerinde Koltuk Yıkama

Zümrütevler Yerinde Yatak Yıkama

Zümrütevler Yerinde Kanepe Yıkama

Zümrütevler Sandalye Yıkama

Zümrütevler Yorgan Yıkama

Zümrütevler Battaniye Yıkama

Zümrütevler Perde Yıkama

Zümrütevler Stor Perde Yıkama

Zümrütevler Kilim yıkama

Zümrütevler El dokuma halısı yıkama

Zümrütevler Özel Halı Yıkama

Zümrütevler Yün halı yıkama

Zümrütevler Shaggy (Şagi) halı yıkama

Zümrütevler Step halı yıkama

Zümrütevler İpek halı yıkama

Zümrütevler Bünyan halısı yıkama

Zümrütevler Isparta halısı yıkama

Zümrütevler Hereke halısı yıkama

Zümrütevler Milas halısı yıkama

Zümrütevler Çin halısı yıkama

Zümrütevler Deri halı yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button