Bağlarbaşı Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Bağlarbaşı Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Bağlarbaşı Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Bağlarbaşı Yerinde Koltuk Yıkama

Bağlarbaşı Yerinde Yatak Yıkama

Bağlarbaşı Yerinde Kanepe Yıkama

Bağlarbaşı Sandalye Yıkama

Bağlarbaşı Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Yün Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Pamuk Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Bağlarbaşı Battaniye Yıkama

Bağlarbaşı Perde Yıkama

Bağlarbaşı Stor Perde Yıkama

Bağlarbaşı Kilim yıkama

Bağlarbaşı El dokuma halısı yıkama

Bağlarbaşı Özel Halı Yıkama

Bağlarbaşı Yün halı yıkama

Bağlarbaşı Hasır Halı Yıkama

Bağlarbaşı İran Halısı Yıkama

Bağlarbaşı Yağcıbedir Halısı Yıkama

Bağlarbaşı Bambu Halı Yıkama

Bağlarbaşı Shaggy (Şagi) halı yıkama

Bağlarbaşı Step halı yıkama

Bağlarbaşı İpek halı yıkama

Bağlarbaşı Bünyan halısı yıkama

Bağlarbaşı Isparta halısı yıkama

Bağlarbaşı Nepal Halı Yıkama

Bağlarbaşı Hereke halısı yıkama

Bağlarbaşı Milas halısı yıkama

Bağlarbaşı Çin halısı yıkama

Bağlarbaşı Deri halı yıkama