Yerinde Koltuk Yıkama

yerinde koltuk yıkama

Koltuk ve kanepeler günlük kullanımda oldukça fazla vakit geçirdiğimiz ev eşyalarımız arasındadır. Hemen hemen her gün kullanmakta olduğumuz koltuklarımız bizim için yeterince güvenli mi? Düzenli olarak anti bakteriyel ürünlerle detaylı temizliği yapılmayan koltuklarımız zamanla bakteri üretmekte ve sağlığımız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Maltepe Evde Koltuk Yıkama Firmaları arasında profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla kendine oldukça güvenen firmamızda koltuk ve kanepeleriniz sizler için sağlıklı yaşam alanlarına dönüşmektedir.

KOLTUKLAR NASIL YIKANIYOR?

  • Randevunuzu takiben evinize gelen koltuk yıkama ekibimiz ilk kontrollerini yaparak yıkama için program belirlemektedir.
  • İkinci aşamada koltuklarınız koltuk yıkama şampuanı ve sıcak su karışımından oluşan solüsyon ile tamamen ıslatılarak kirlerinin yumuşaması beklenir.
  • Kirleri yumuşayan koltuğunuz sonrasında fırçalama makinesi ile fırçalanır ve ilk vakum işlemine geçilir.
  • Vakum işlemi sanayi tipi 3 motorlu koltuk yıkama makinesi ile yapılmaktadır ve vakum işleminden sonra eğer varsa koltuktaki lekelere uygun leke çıkarıcılar ile müdahale edilir.
  • Leke çalışmasının ardından gerekli görülmesi durumunda koltuğunuz tekrar özel solüsyonla ıslatılarak tekrar vakum işlemi yapılır.

KOLTUKLARIN KURUMA SÜRESİ NEDİR?

Koltuk ve kanepelerin kuruma süresi ortam sıcaklığı ve koltuk kumaşına bağlı olarak 2 – 8 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Kurumayı hızlandırabilmek adına odayı sıcak muhafaza etmek faydalı olacaktır. Koltuk yıkama randevusu almak veya detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz dilediğiniz an iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Maltepe Koltuk Yıkama Fiyatları açısından da sizlere oldukça uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.