Stor Perde Yıkama

stor perde yıkama

 

Evlerimizin vazgeçilmez dekorlarından birisi olan stor perdelerinizin temizliği artık sizin için bir dert olmaktan çıktı. Maltepede Stor Perde Yıkayan Yerler arasında son teknolojik ekipmanlar ve deneyimli personeliyle sizlere garantili hizmetler sunan firmamızda stor perdelerinizi temizletebilirsiniz. Üstelik sökme takma işlemleri ücretsiz servis ekibimiz tarafından ekstra bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

STOR PERDELER NASIL YIKANIYOR?

  • Servis isteğinizi takiben personelimiz adresinize gelerek stor perdeleri söker ve fabrikamıza getirir.
  • Fabrikamıza getirilen stor perdeleriniz ilk kontrolden geçirilerek uygun yıkama ve leke çıkarma işlemi için hazırlanır.
  • Yıkama metodu belirlenen perdeniz ilk olarak özel karışımımız olan leke ve kir çözücü özel solüsyonda bekletilerek leke ve kirlerinin yumuşaması sağlanır.
  • Kir ve lekelerinden arındırılan stor perdeniz daha sonra durulama işlemine tabi tutulur ve kapalı mekanlardan oluşan kurutma odalarımıza asılarak kurumaya bırakılır.
  • Kuruyan stor perdeniz akabinde paketlenir ve müşteriye bilgisi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.

Sizde Maltepede Stor Perde Yıkama Firması arıyorsanız veya detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan veya whatsapp hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.