Yorgan Yıkama

battaniye yıkama

Kış aylarının gelmesi ile birlikte yorganlar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor diyebiliriz. Kullanıma bağlı olarak kirlenen yorganlarımızın da temizliği sağlık açısından oldukça önem taşımaktadır. Evdeki imkanlarla temizleyemediğiniz yorganlarınızın temizliğini güvendiğiniz bir firmaya temizletmeniz yararınıza olacaktır.

PEKİ YORGANLAR NASIL YIKANIYOR?

  • Siparişiniz üzerine servis aracımız adresinize gelerek yorganlarınızı teslim alır ve fabrikamıza doğru yola çıkarlar.
  • Akabinde yorganda leke varsa uygun leke çıkarıcı uygulanır ve sanayi tipi çamaşır makinemizde tek yıkanmak suretiyle yumuşatıcı ve matik deterjan kullanılarak yıkamaya alınır.( Yıkama işlemi 4 aşamadan oluşmaktadır.) Ön yıkama, ana yıkama, durulama ve sıkma şeklindedir.) Makinemiz evlerinizde kullandığınız çamaşır makinelerinin büyük boyutlarda olanı da diyebiliriz. Çalışma mantığı hemen hemen evlerimizde kullandığımız makinelerle aynıdır.
  • Akabinde yıkanan yorganınız tamamen kapalı mekanlardan oluşan kurutma odamıza götürülerek kurumaya bırakılır ve kuruduktan sonra ambalajlanarak paketlenir ve müşteriye bilgi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.

Maltepede Yorgan Yıkama hizmeti almak veya detaylı bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.