Yerinde Yatak Yıkama

yatak yıkama

Yataklarımız günlük kullanımda oldukça fazla vakit geçirdiğimiz ev eşyalarımız arasındadır. Hemen hemen her gün kullanmakta olduğumuz yataklarımız bizim için yeterince güvenli mi? Düzenli olarak anti bakteriyel ürünlerle detaylı temizliği yapılmayan yataklarımız zamanla bakteri üretmekte ve sağlığımız içinde tehdit oluşturabilmektedir. Maltepe Evde Yatak Yıkama Firmaları arasında profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla kendine oldukça güvenen firmamızda yataklarınız sizler için sağlıklı yaşam alanlarına dönüşmektedir.

YATAKLAR NASIL YIKANIYOR?

  • Randevunuzu takiben evinize gelen yatak yıkama ekibimiz ilk kontrollerini yaparak yıkama için program belirlemektedir.
  • İkinci aşamada yataklarınız yatak yıkama şampuanı ve sıcak su karışımından oluşan solüsyon ile tamamen ıslatılarak kirlerinin yumuşaması beklenir.
  • Kirleri yumuşayan yatağınız sonrasında fırçalama makinesi ile fırçalanır ve ilk vakum işlemine geçilir.
  • Vakum işlemi sanayi tipi 3 motorlu koltuk ve yatak yıkama makinesi ile yapılmaktadır ve vakum işleminden sonra eğer varsa yataktaki lekelere uygun leke çıkarıcılar ile müdahale edilir.
  • Leke çalışmasının ardından gerekli görülmesi durumunda yatağınız tekrar özel solüsyonla ıslatılarak tekrar vakum işlemi yapılır.

YATAKLARIN KURUMA SÜRESİ NEDİR?

Yatakların kuruma süresi ortam sıcaklığı ve koltuk kumaşına bağlı olarak 12 – 24 saat arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Kurumayı hızlandırabilmek adına odayı sıcak muhafaza etmek faydalı olacaktır. Yatak yıkama randevusu almak veya detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz dilediğiniz an iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Maltepe Yatak Yıkama Fiyatları açısından da sizlere oldukça uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.