Zebra Perde Yıkama

 

zebra perde yıkama

 

Evlerimizin vazgeçilmez dekorlarından birisi olan zebra perdelerinizin temizliği artık sizin için bir dert olmaktan çıktı. Maltepede Zebra Perde Yıkayan Yerler arasında son teknolojik ekipmanlar ve deneyimli personeliyle sizlere garantili hizmetler sunan firmamızda zebra perdelerinizi temizletebilirsiniz. Üstelik sökme takma işlemleri ücretsiz servis ekibimiz tarafından ekstra bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

ZEBRA PERDELER NASIL YIKANIYOR?

  • Servis isteğinizi takiben personelimiz adresinize gelerek zebra perdeleri söker ve fabrikamıza getirir.
  • Fabrikamıza getirilen zebra perdeleriniz ilk kontrolden geçirilerek uygun yıkama ve leke çıkarma işlemi için hazırlanır.
  • Yıkama metodu belirlenen perdeniz ilk olarak özel karışımımız olan leke ve kir çözücü özel solüsyonda bekletilerek leke ve kirlerinin yumuşaması sağlanır.
  • Kir ve lekelerinden arındırılan zebra perdeniz daha sonra durulama işlemine tabi tutulur ve kapalı mekanlardan oluşan kurutma odalarımıza asılarak kurumaya bırakılır.
  • Kuruyan zebra perdeniz akabinde paketlenir ve müşteriye bilgisi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.

Sizde Maltepede Zebra Perde Yıkama Firması arıyorsanız veya detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan veya whatsapp hattımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.