Battaniye Yıkama

Kış aylarının gelmesi ile birlikte battaniye ve yorganlar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor diyebiliriz. Kullanıma bağlı olarak kirlenen battaniyelerimizin de temizliği sağlık açısından oldukça önem taşımaktadır. Evdeki imkanlarla temizleyemediğiniz battaniyelerinizin temizliğini güvendiğiniz bir firmaya temizletmeniz yararınıza olacaktır.

Peki battaniyeleriniz firmamızda nasıl yıkanıyor?

  • Siparişiniz üzerine servis aracımız adresinize gelerek battaniyelerinizi teslim alır ve fabrikamıza doğru yola çıkarlar.
  • Akabinde battaniyeniz de leke varsa uygun leke çıkarıcı uygulanır ve sanayi tipi çamaşır makinemizde tek yıkanmak suretiyle yumuşatıcı ve Omomatik kullanılarak yıkamaya alınır.( Yıkama işlemi 4 aşamadan oluşmaktadır.) Ön yıkama, ana yıkama, durulama ve sıkma şeklindedir.) Makinemiz evlerinizde kullandığınız çamaşır makinelerinin büyük boyutlarda olanı da diyebiliriz. Çalışma mantığı hemen hemen evlerimizde kullandığımız makinelerle aynıdır.
  • Akabinde yıkanan battaniyeniz tamamen kapalı mekanlardan oluşan kurutma odamıza götürülerek kurumaya bırakılır ve kuruduktan sonra ambalajlanarak paketlenir ve müşteriye bilgi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.

Battaniye yıkama hizmeti almak veya detaylı bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.