Çınar Mahallesi Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Çınar Mahallesi Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Çınar Mahallesi Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Çınar Mahallesi Yerinde Koltuk Yıkama

Çınar Mahallesi Yerinde Yatak Yıkama

Çınar Mahallesi Yerinde Kanepe Yıkama

Çınar Mahallesi Sandalye Yıkama

Çınar Mahallesi Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Yün Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Pamuk Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Çınar Mahallesi Battaniye Yıkama

Çınar Mahallesi Perde Yıkama

Çınar Mahallesi Stor Perde Yıkama

Çınar Mahallesi Kilim yıkama

Çınar Mahallesi El dokuma halısı yıkama

Çınar Mahallesi Özel Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Yün halı yıkama

Çınar Mahallesi Hasır Halı Yıkama

Çınar Mahallesi İran Halısı Yıkama

Çınar Mahallesi Yağcıbedir Halısı Yıkama

Çınar Mahallesi Bambu Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Shaggy (Şagi) halı yıkama

Çınar Mahallesi Step halı yıkama

Çınar Mahallesi İpek halı yıkama

Çınar Mahallesi Bünyan halısı yıkama

Çınar Mahallesi Isparta halısı yıkama

Çınar Mahallesi Nepal Halı Yıkama

Çınar Mahallesi Hereke halısı yıkama

Çınar Mahallesi Milas halısı yıkama

Çınar Mahallesi Çin halısı yıkama

Çınar Mahallesi Deri halı yıkama