Fındıklı Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Fındıklı Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Fındıklı Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Fındıklı Yerinde Koltuk Yıkama

Fındıklı Yerinde Yatak Yıkama

Fındıklı Yerinde Kanepe Yıkama

Fındıklı Sandalye Yıkama

Fındıklı Yorgan Yıkama

Fındıklı Yün Yorgan Yıkama

Fındıklı Pamuk Yorgan Yıkama

Fındıklı Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Fındıklı Battaniye Yıkama

Fındıklı Perde Yıkama

Fındıklı Stor Perde Yıkama

Fındıklı Kilim yıkama

Fındıklı El dokuma halısı yıkama

Fındıklı Özel Halı Yıkama

Fındıklı Yün halı yıkama

Fındıklı Hasır Halı Yıkama

Fındıklı İran Halısı Yıkama

Fındıklı Yağcıbedir Halısı Yıkama

Fındıklı Bambu Halı Yıkama

Fındıklı Shaggy (Şagi) halı yıkama

Fındıklı Step halı yıkama

Fındıklı İpek halı yıkama

Fındıklı Bünyan halısı yıkama

Fındıklı Isparta halısı yıkama

Fındıklı Nepal Halı Yıkama

Fındıklı Hereke halısı yıkama

Fındıklı Milas halısı yıkama

Fındıklı Çin halısı yıkama

Fındıklı Deri halı yıkama