Altayçeşme Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Altayçeşme Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Altayçeşme Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesi alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Altayçeşme Yerinde Koltuk Yıkama

Altayçeşme Yerinde Yatak Yıkama

Altayçeşme Yerinde Kanepe Yıkama

Altayçeşme Sandalye Yıkama

Altayçeşme Yorgan Yıkama

Altayçeşme Yün Yorgan Yıkama

Altayçeşme Pamuk Yorgan Yıkama

Altayçeşme Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Altayçeşme Battaniye Yıkama

Altayçeşme Perde Yıkama

Altayçeşme Stor Perde Yıkama

Altayçeşme Kilim yıkama

Altayçeşme El dokuma halısı yıkama

Altayçeşme Özel Halı Yıkama

Altayçeşme Yün halı yıkama

Altayçeşme Hasır Halı Yıkama

Altayçeşme İran Halısı Yıkama

Altayçeşme Yağcıbedir Halısı Yıkama

Altayçeşme Bambu Halı Yıkama

Altayçeşme Shaggy (Şagi) halı yıkama

Altayçeşme Step halı yıkama

Altayçeşme İpek halı yıkama

Altayçeşme Bünyan halısı yıkama

Altayçeşme Isparta halısı yıkama

Altayçeşme Nepal Halı Yıkama

Altayçeşme Hereke halısı yıkama

Altayçeşme Milas halısı yıkama

Altayçeşme Çin halısı yıkama

Altayçeşme Deri halı yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir