Altıntepe Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Altıntepe Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Altıntepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

IISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Altıntepe Yerinde Koltuk Yıkama

Altıntepe Yerinde Yatak Yıkama

Altıntepe Yerinde Kanepe Yıkama

Altıntepe Sandalye Yıkama

Altıntepe Yorgan Yıkama

Altıntepe Yün Yorgan Yıkama

Altıntepe Pamuk Yorgan Yıkama

Altıntepe Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Altıntepe Battaniye Yıkama

Altıntepe Perde Yıkama

Altıntepe Stor Perde Yıkama

Altıntepe Kilim yıkama

Altıntepe El dokuma halısı yıkama

Altıntepe Özel Halı Yıkama

Altıntepe Yün halı yıkama

Altıntepe Hasır Halı Yıkama

Altıntepe İran Halısı Yıkama

Altıntepe Yağcıbedir Halısı Yıkama

Altıntepe Bambu Halı Yıkama

Altıntepe Shaggy (Şagi) halı yıkama

Altıntepe Step halı yıkama

Altıntepe İpek halı yıkama

Altıntepe Bünyan halısı yıkama

Altıntepe Isparta halısı yıkama

Altıntepe Nepal Halı Yıkama

Altıntepe Hereke halısı yıkama

Altıntepe Milas halısı yıkama

Altıntepe Çin halısı yıkama

Altıntepe Deri halı yıkama

Altıntepe Halı Yıkama” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.