Girne Mahallesi Koltuk Yıkama

koltuk yıkama

Maltepe Girne Mahallesi Koltuk Yıkama olarak sektörde 2001 den bu güne sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere Maltepe Girne Mahallesi Evde Koltuk Yıkama hizmetlerimiz nasıl işliyor biraz bahsedelim.

Islatma

Alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından ilk olarak koltuğunuz leke çıkarıcı, sıcak su ve koltuk şampuanı içeren karışımla tamamen ıslatılır.

Fırçalama

Islatılan koltuğunuz kir ve lekelerin yumuşaması için bir süre beklendikten sonra koltuk fırçalama makinesi ile eğer koltuğunuz uygunsa tamamen fırçalanır.

Vakumlama

Islatma ve fırçalama işleminin ardından kirleri yumuşayan koltuğunuz sanayi tipi 3 motorlu sanayi tipi koltuk yıkama makinesi ile tamamen vakumlanarak kirlerinden arındırılır.

Leke Kontrol

Vakumlama işlemi sona erdikten sonra koltuğunuzda leke kontrolü yapılır ve eğer varsa lekelere uygun leke çıkarıcı uygulanarak bir süre beklenir ve tekrar lekeli bölge karışımla ıslatılarak tekrar vakumlanır.

Durulama

Son olarak koltuğunuz sadece sıcak su ile ıslatılır ve kalan kimyasallar koltuğunuzdan alınarak koltuğunuz ilk günkü haline kavuşur.

Bu süreçte sizler kahvelerinizi yudumlayarak temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Koltuk Yıkama işlemi koltuğunuzun türüne ve kir durumuna bağlı olarak değişmekle birlikte 1 – 3 saat arası sürmektedir.

Maltepe Girne Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları açısından da sizleri düşünüyor ve fiyatlarımızı uygun tutuyoruz. Sizde detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizlere iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz. Girne Mahallesi Koltuk Yıkamacılar arasında kalitemize güveniyor ve sizlere en iyiyi ulaştırabilmek adına bünyemizde en elit yıkama ürünlerini kullanıyoruz.

Maltepe Halı Yıkama