Gülsuyu Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Gülsuyu Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Gülsuyu Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Gülsuyu Yerinde Koltuk Yıkama

Gülsuyu Yerinde Yatak Yıkama

Gülsuyu Yerinde Kanepe Yıkama

Gülsuyu Sandalye Yıkama

Gülsuyu Yorgan Yıkama

Gülsuyu Yün Yorgan Yıkama

Gülsuyu Pamuk Yorgan Yıkama

Gülsuyu Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Gülsuyu Battaniye Yıkama

Gülsuyu Perde Yıkama

Gülsuyu Stor Perde Yıkama

Gülsuyu Kilim yıkama

Gülsuyu El dokuma halısı yıkama

Gülsuyu Özel Halı Yıkama

Gülsuyu Yün halı yıkama

Gülsuyu Hasır Halı Yıkama

Gülsuyu İran Halısı Yıkama

Gülsuyu Yağcıbedir Halısı Yıkama

Gülsuyu Bambu Halı Yıkama

Gülsuyu Shaggy (Şagi) halı yıkama

Gülsuyu Step halı yıkama

Gülsuyu İpek halı yıkama

Gülsuyu Bünyan halısı yıkama

Gülsuyu Isparta halısı yıkama

Gülsuyu Nepal Halı Yıkama

Gülsuyu Hereke halısı yıkama

Gülsuyu Milas halısı yıkama

Gülsuyu Çin halısı yıkama

Gülsuyu Deri halı yıkama