İdealtepe Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe İdealtepe Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe İdealtepe Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

İdealtepe Yerinde Koltuk Yıkama

İdealtepe Yerinde Yatak Yıkama

İdealtepe Yerinde Kanepe Yıkama

İdealtepe Sandalye Yıkama

İdealtepe Yorgan Yıkama

İdealtepe Yün Yorgan Yıkama

İdealtepe Pamuk Yorgan Yıkama

İdealtepe Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

İdealtepe Battaniye Yıkama

İdealtepe Perde Yıkama

İdealtepe Stor Perde Yıkama

İdealtepe Kilim yıkama

İdealtepe El dokuma halısı yıkama

İdealtepe Özel Halı Yıkama

İdealtepe Yün halı yıkama

İdealtepe Hasır Halı Yıkama

İdealtepe İran Halısı Yıkama

İdealtepe Yağcıbedir Halısı Yıkama

İdealtepe Bambu Halı Yıkama

İdealtepe Shaggy (Şagi) halı yıkama

İdealtepe Step halı yıkama

İdealtepe İpek halı yıkama

İdealtepe Bünyan halısı yıkama

İdealtepe Isparta halısı yıkama

İdealtepe Nepal Halı Yıkama

İdealtepe Hereke halısı yıkama

İdealtepe Milas halısı yıkama

İdealtepe Çin halısı yıkama

İdealtepe Deri halı yıkama