Sahrayıcedit Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Kadıköy Sahrayıcedit Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Kadıköy Suadiye Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Sahrayıcedit Yerinde Koltuk Yıkama

Sahrayıcedit Yerinde Yatak Yıkama

Sahrayıcedit Yerinde Kanepe Yıkama

Sahrayıcedit Sandalye Yıkama

Sahrayıcedit Yorgan Yıkama

Sahrayıcedit Yün Yorgan Yıkama

Sahrayıcedit Pamuk Yorgan Yıkama

Sahrayıcedit Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Sahrayıcedit Battaniye Yıkama

Sahrayıcedit Perde Yıkama

Sahrayıcedit Stor Perde Yıkama

Sahrayıcedit Kilim yıkama

Sahrayıcedit El dokuma halısı yıkama

Sahrayıcedit Özel Halı Yıkama

Sahrayıcedit Yün halı yıkama

Sahrayıcedit Hasır Halı Yıkama

Sahrayıcedit İran Halısı Yıkama

Sahrayıcedit Yağcıbedir Halısı Yıkama

Sahrayıcedit Bambu Halı Yıkama

Sahrayıcedit Shaggy (Şagi) halı yıkama

Sahrayıcedit Step halı yıkama

Sahrayıcedit İpek halı yıkama

Sahrayıcedit Bünyan halısı yıkama

Sahrayıcedit Isparta halısı yıkama

Sahrayıcedit Nepal Halı Yıkama

Sahrayıcedit Hereke halısı yıkama

Sahrayıcedit Milas halısı yıkama

Sahrayıcedit Çin halısı yıkama

Sahrayıcedit Deri halı yıkama