Zümrütevler Halı Yıkama

ücretsiz servis

halı yıkama

Firmamız Maltepe Zümrütevler Halı Yıkama firması olarak sizlere ücretsiz servis imkanı ile 2001 yılından bu yana garantili olarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Maltepe Zümrütevler Halı Yıkamacılar konusunda garantili hizmetler sunan firmamızda hiçbir kimyasal kullanmıyor, sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Otomatik Halı Yıkama

ISO 9001, ISO 14001, ISO 19011 ve ISO 45001 kalite yönetim sistemi belgeleri alan şirketimiz halılarınızı sizden teslim aldığımız andan itibaren teslimat süresine kadar yapılan tüm işlemleri online kayıt sistemimizde kayıt altında tutmaktadır. Sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerde hijyen kuralları ve kalite daima ilk hedefimizdir.

Battaniye & Yorgan Yıkama

Sanayi tipi çamaşır makinelerimiz ile her türden battaniye ve yorganlarınız tek tek yıkanmak suretiyle başka yorgan ve battaniyelerle karıştırılmadan TSE yönetmeliğine uygun ürünlerle yıkanmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Her çeşit koltuk, çekyat ve kanepeleriniz 3 motorlu sanayi tipi vakum makinelerimiz, ekolojik doğa dostu koltuk şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Koltuk yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Yerinde Yatak Yıkama

Her çeşit yataklarınız 3 motorlu sanayi tipi yıkama makinelerimiz, ekolojik yatak yıkama şampuanımız ve üstün etkili leke çıkarıcılarımız ile derinlemesine temizlenmektedir. Yatak yıkama hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Her nevi Stor ve Zebra perdeleriniz stor perde yıkama makinesi, ekolojik leke çıkarıcı ve şampuanlarla firmamızda artık ilk günkü hallerine tamamen geri dönüyor. Tek tek ve el değmeden yıkanan stor perdeleriniz sanayi tipi perde yıkama makinemizde firma garantili olarak temizlenmektedir.

Halı Overlok

Kenarları zamanla deformasyona uğramış, sökülmüş veya yırtılmış halılarınızı artık dert etmeyin, halı kenarı overlok hizmetimiz ile halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.

Yerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara ve halıflex türü zemin kaplamalı mekanlarda ev, cami, iş yeri ve bürolarınız da anti-bakteriyel yerinde halı yıkama işlemleri ile halılarınız artık tertemiz ve sağlıklı olacak. Yerinde Halı Yıkama hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden bazıları;

Zümrütevler Yerinde Koltuk Yıkama

Zümrütevler Yerinde Yatak Yıkama

Zümrütevler Yerinde Kanepe Yıkama

Zümrütevler Sandalye Yıkama

Zümrütevler Yorgan Yıkama

Zümrütevler Yün Yorgan Yıkama

Zümrütevler Pamuk Yorgan Yıkama

Zümrütevler Kaz Tüyü Yorgan Yıkama

Zümrütevler Battaniye Yıkama

Zümrütevler Perde Yıkama

Zümrütevler Stor Perde Yıkama

Zümrütevler Kilim yıkama

Zümrütevler El dokuma halısı yıkama

Zümrütevler Özel Halı Yıkama

Zümrütevler Yün halı yıkama

Zümrütevler Hasır Halı Yıkama

Zümrütevler İran Halısı Yıkama

Zümrütevler Yağcıbedir Halısı Yıkama

Zümrütevler Bambu Halı Yıkama

Zümrütevler Shaggy (Şagi) halı yıkama

Zümrütevler Step halı yıkama

Zümrütevler İpek halı yıkama

Zümrütevler Bünyan halısı yıkama

Zümrütevler Isparta halısı yıkama

Zümrütevler Nepal Halı Yıkama

Zümrütevler Hereke halısı yıkama

Zümrütevler Milas halısı yıkama

Zümrütevler Çin halısı yıkama

Zümrütevler Deri halı yıkama