Yalı Mahallesi Halı Yıkama

yalı-mahallesi-halı-yıkamaHalı yıkama konusunda birçok fabrika bulunuyor ancak bunlardan hangisine güveneceğiniz konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu fabrikaların geneli kimyasal maddeler içeren temizlik ürünleri kullanıyor ve insan sağlığını hiçe sayıyor. Yalı Mahallesi halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı özenle yıkıyor ve temizlik esnasında hiçbir kimyasal madde kullanmıyoruz.

Adresinizi bize bildirdikten sonra gezici ekiplerimiz evinize geliyor ve halınızı adresinizden alıyor. Halılarınız fabrikaya getirildikten sonra uzman ekibimiz tarafından türlerine göre sınıflandırılıyor. Sınıflandırılma işleminin hemen ardından toz alma işleminden geçiriliyor. Toz alma aşamasında halınız kıl, tüy ve toz gibi yabancı maddelerden arındırılıyor. Sonraki aşamada ERA 111 halı şampuanı kullanarak halılarınızı tam otomatik makinelerimizde yıkıyoruz. Yıkama işlemi sonrası halılarınızı son teknolojik sıkma makinemizde sıkıyor ve ardından Yalı Mahallesi halı yıkama fabrikasında bulunan özel donanımlı kurutma odalarımıza yerleştiriyoruz. Kurutma odalarında halılarınız yazın 2 gün, kışın ise 4-5 gün bekletiliyor. Son olarak kuruyan halılarınızı kalite kontrolden geçiriyoruz. Sorun bulunmayan halılarınızı paketleyerek ücretsiz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Halı yıkama Yalı Mahallesi olarak yılların verdiği deneyimle teknolojiyi birleştirdik ve müşterilerimize eşsiz bir halı temizliği fırsatı sunduk. Adresinizi bildirmek ve halı yıkama konusunda ayrıntılı bilgi almak için 0216 306 67 66 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button